| aaaaaaa1 a întrebat:

Ce status aveti acum?

Răspuns Câştigător
| moniii a răspuns:

De` Cate Ori Vad ViSele Cum Se SfaRshEsC …De’ Atatea Ori Ma Ambitzionez Sa ReuShEsc …Am Drumu` Meu Si Asta Nu Se Va Schimba …Se Aude O Voce’ …Shhhh …SpEraNtza MoarE Ultima.[:X] favoritul meu ...iti da impresia ca este adevarat ...adica te cuprindehappy daca`ti place funda:*

6 răspunsuri:
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Eşti doar un tânăr actor plin de talente, excelezi la capitolul lipsă de sentimente! happy

| RoxiiSiAtat a răspuns:

Plecata in Kingston...

| Adina_4189 a răspuns:

Acesta: trei puncte de suspensie "...", tongue

| anaMARIA a răspuns:

Ideile sunt ca si copii : ale tale sunt cele mai frumOase!

| Stardust13 a răspuns:

De unde le scoateti?
"If you die you're completely happy and your soul somewhere lives on. I'm not afraid of dying. Total peace after death, becoming someone else is the best hope I've got."
Kurt Cobain

| Daviiiiiid a răspuns:

Otel de shaman+8 pe ro smug; x