| PureMadnesS a întrebat:

Ce Statusuri as putea sa-mi pun la mess ca sa jignesc rapperi pls? dau funda! nu astept injuratrui dela rockeri! 50% dintre rockeri care asculta melodii habar nu au sa le traducalaughing!

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ar trebui sa sugi rapperi nu crezi?
Incepand de la mine si terminand la ultimul de pe fata pamantului'

P.S heavymetalguitar
Fiecare asculta ce vrea' eu personal nu am nimic cu rockeri
Dar nu imi plange cand niste scuipa'n sula ca voi se ia de rapperi'
Nu puteti trece de noi ca ascultam noi rapp?
Te doare pe tine sufletu?
Vezeti in pielea mea de muzica ta'
Trebuie neaparat sa va luati voi de una lume'
Copii cocliti

6 răspunsuri:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Oh,scuze,aceia nu ar trebui sa fie rapperii?batting eyelashes "50% dintre rapperii care asculta melodii habar nu au sa le traduca laughing!" ah,dar stai, rapperii nu canta, am uitat happy

| ilegalnonstop a răspuns:

Parca vorbeai de rapperi! rockeri n-au nici o treaba! iti spun eu rappul s-a nascut din viata de strada, tot ce auzi in acele melodii( unii nu stiu ca puia. 50cent, jay-z, snoop dog si alti americani cand rapp sau hip-hop) de la versuri pana la beat nu sunt copiate( ma rog in pare parte ) si sunt inspirate din ceea ce a trait fiecare la el in cartier( fie pantelimon fie salajan si M16 satu mare fie ploiesti sud sau gara de nord), iar rockul n-are nici o treaba au fumat putina iarba au uitat sa se mai tunda si acum lumea crede ca rock si rapp sunt sinonime NU-I ASA.ce muzica asculti?

| ilegalnonstop a răspuns:

Gresit! fiecare ascultator de rapp cu tara lui, se numesc rapperi cei care stiu sa traduca unele melodii( cel putin 40-50%) insa nu am nimic cu cei care habar nu am, pentru. muzica de strada nu se concretizeaza prin a traduce melodiile altora.

| LeX_6839 a răspuns:

Mah mai bine rapper decat manelar laughing coclar cu 5 Kg de gel in cap si ciocate laughing...mai bine cu haine largi si o sapca in cap. P.S ma doare picioarele laughing rolling on the floor cam asa vb manelisti

| Deyu_7573 a răspuns:

Idem cu liviu, ce ai tu cu rapperi sunt rapper de mic si tu vii sa iti bati joc de noi? vezi-ti de scula ta si asculta ce melodii vrei

| Diana1000 a răspuns:

Bah co**e, nu inteleg ce *** aveti toti cu rapp'u?
toti cocalarii acum se "rascoala" impotriva rapperilor. chiar daca sunt din ce in ce mai multi cocalari in Romania (2, 3\m 2), fiecare asc ce muzica vrea.in muzica rapp versurile constituie baza nu instrumentalul.