| alina14 a întrebat:

Ce sunt cu femeile care se despart de barbatii lor dar nu isi iau copii cu ele? eu cunosc pe cineva care este despartita de sotul ei, dar copilul are 15 ani inca este la el, la tatal sau. De ce oare nu si l-a luat cu ea?

3 răspunsuri:
| Absenta a răspuns:

Probabil era constienta de faptul ca nu poate sa. i ofere un trai decent
sau probabil "o incurca".
thinking

| LoryM22 a răspuns:

Vrea sa inceapa o noua viata sa nu aiba o piedica(copilul)intr-o nou relatie, nu l-a facut din dragoste si nu-l iubeste asa ca nu o intoarce inima si iubirea pentru copil sa-l ia cu ea, imi e scarba de astfel de femei.

| LilianaIasmy a răspuns:

Probabil e constransa de fostul sot? in foarte putine cazuri se intampla asa ceva! Sau poate respecta alegerea copilului de a ramane cu tatal sau.In orce caz durerea in suflet o poarta ea crede-ma si eu sunt mama si nu mi-as putea concepe viata fara copilul meu...