| radu189 a întrebat:

Ce telefone stiti la 400 ron bune cu tachi

Răspuns Câştigător
| radu189 explică (pentru SashaGirl):

Mersi mult sa vad cum arata

| radu189 explică (pentru radu189):

Mai astept sa imi ziceti telefone si altele

8 răspunsuri:
| chip6angelic a răspuns:

Samsung S5260 Star II 344 ron

LG GT400 Viewty Smile 367 ron

pentru mai multe detalii lasa-mi un mesaj ...lucrez la Vodafone si poti sa iti dau mai multe detalii

| iflirius a răspuns:

Pe eMAG sunt multe telefoane bune la 400 de ron sau chiar mai putin! Eu am si este foarte eficient!

| L4WRlD34TH a răspuns:

Eu recomand Alcatel ot-806 la 399 ron/lei este foate bun are querty si touchscreen in am si eu uitete pentru mai multe detalii http://www.gsmarena.com/alcatel_ot_806-3174.php(id meu de mess mgrosoiu pentru coduri, cumsal resetezi etc...)Funda!

| radu189 explică (pentru L4WRlD34TH):

Nokia sau LG stiti ceva fain

| teutzalove19 a răspuns:

Buna! uita-te la telefonultau.eu este un site foarte bun!

| radu189 explică (pentru teutzalove19):

Ala il stiu deja