| LoOvE a întrebat:

Ce telenovele noi apar pe acasa tv?

Răspuns Câştigător
| Metamorphose a răspuns:

Ok.din cate am inteles eu din reclame...Eva Luna si Iubire Blestemata. (si daca tot vb lumea de `Teresa` - preferata mea:X)

5 răspunsuri:
| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Nu stiu sa ti spun,dar pot sa ti recomand una care am vazut o si care m a impresionat,se numeste,,Teresa,, poate ai vazat o si tu,mie cel putin mi a placut la nebunie, este o adevarat lectie de viata.
Astept s o redifuzeze, e singura de care nu m as plictisi.
Numai bine!

| Maddox a răspuns:

Pai am vazut ca pe AcasaTv dupa ce se termina Triumful dragostei(miercuri) incepe Eva luna(joi). Fundaa?batting eyelashes

| vali1985 a răspuns:

Eva luna, iubire blestemata, cuando me enamoro.

| BellaBellaBella a răspuns:

@Airius: Da, asa e. Si mie mi-a placut foarte mult "Teresa".
@LoOvE: Uhm, am vazut cateva reclame dar nu stiu sigur sa-ti spun. Oricum sper sa apara unele fainebig grin

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Eva Luna