| AddixyAdda a întrebat:

Ce titlu ii pot da unei povesti despre o fata care la varsta frageda de 13 ani a avut multe relatii, a suferit din dragoste, a mintit, a tradat, si-a indepartat prietenii, a inceput sa umble cu persoane dubioase si este cunoscuta ca o c**va?

Răspuns Câştigător
| ιαѕмιηααα a răspuns:

O poveste nemaintalnita!
Adolescenta
Gossip Girl
Varsta Iubirii
O lume magica
Jurnalul unei adolescente

Trebuie să existe o concordanţă între titlu şi operă, aşa că depinde de subiect, conţinut. Titlul trebuie să reflecte ceea ce ai scris tu în povestea respectivă.

Oricum, uite câteva idei de titluri:

"Confuza, imatura... poate doar o adolescenta"
"Gânduri adolescentine"
"Paşi mărunţi către viitor"
"O poveste tipică... vârstei"
"Perspectiva unui adolescent"
"Strigăt neauzit"
"Greşeli patetice"
"Râsul unei tinere triste"
"În căutarea prietenilor adevăraţi"
"Adolescenţa, un miracol neapreciat"
"Momente de autocunoaştere"
Funda? PLZZ

| AddixyAdda explică (pentru ιαѕмιηααα):

Mersi. cred ca merge la ceea ce am gandit eu "strigat neauzit" happy fundiitaa :*

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Viața, închisoarea viselor.

Totuși, 13 ani...dă-i măcar 15, la câte ai enumerat acolo.

| AddixyAdda explică (pentru anonim_4396):

laughing E totul inspirat din realitate laughing Astept sa mai primesc ceva sugestii sa vad daca.ti dau fundita big grin