| mariutza98 a întrebat:

Ce tratament exista pentru plictiseala in faza cronica? Astept raspunsurile pentru ca m-am imbolnavit rau de tot rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| AlexutzaDragutza a răspuns:

Asta e reteta medicamentului: 1 pahar de fete, 1 lingura de haine tari, 1 lingurita de fard, 1 castron de baieti si un pahar de muzica! Sper ca te-am ajutat

9 răspunsuri:
| Vlad1100 a răspuns:

Cumpara-ti o viata. Sau, mai bine, creaza-ti una.

| Anndreeaaaaaa a răspuns:

Simplu si usor...
cauta-ti 1-2 fete si du-te-n oras si fa totttt ce iti trece prin cap!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se ia o doza mare de prieteni si neaparat urmeaza distractia.Iti garantez ca scapi imediat de boalahee hee

| BlueByMe a răspuns:

Pai, eu cand ma plictisesc stau pe Hi5, TPU, jocuri, messenger iar seara ies cu prietenii:D
muzica, filme:D
potii gasi o comedie faina la care sa te uiti
Meet the spartans(super), scary movie 1, 2, 3, 4(super), date movie, disaster movie, epic movie, american pie 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, history of the world 1(super), superhero movie, not another teen movie, rat race(super), repli-kate, idiocracy, spaceballs, she's out of my league, valentine's day, grown ups, meet the fockers(super), meet the parents(super), shyrek 1, 2, 3, 4, the spy next door, night at the museum 1, 2(super), zombieland(super), mersi and mrs smith(super), marley and me(superb film), legally blonde 1, 2 si meet steve
sau iti poti alege mai multe de aici:
http://www.filmoteca.ro/filme/gen-comedie
dar daca vrei sa razi mult uitate la,, rat race''

mira
| mira a răspuns:

O calatorie in strainatate cu vizitare de muzee, vizionare de spectacole, alte distractii.

| thealchemist a răspuns:

Nici una, plictiseala nu se vindeca.
pentru a avea o sansa trebuie sa gasesti un medicament foarte rar, distractia. altfel, esti condamnata.

| ionovidiu a răspuns:

Votca cu suc de mere risii si gheata, o sa fie un leac babesc peste 50 de ani happy frate ti vin o mie de idei, se consuma impreuna cu companie placuta incearca si da mi vot la jum de h dupa ce bei

| Zady a răspuns:

Crede-ma ca daca iesi cu niste prieteni adevarati nici nu te vei plictisi vreodata.nici macar nu iti trebuie bani sa te distrezi cu prietenii

| andreutz99 a răspuns:

Pai un paracetamol cu doza mare de prieteni. O aspirina(Cu foarte multa distractie)Sirop cu aroma de bancuri si imagini amuzante.Intra in farmacie si ai sa vezi: http://fun.itbox.ro/