| EmilTraian95 a întrebat:

Ce trebuie sa fac prima data dupa ce primesc replica de airsoft? Ma refer la mentenanta etc e nevoie prima data sa actionez capsula aceea de intretinere sau la prima utilizare nu e nevoie?

2 răspunsuri:
| Legion7X a răspuns:

Din ce am citit eu despre pistoalele airsoft pe capsulă nu prea este orientabil mă rog părerile sunt împărțite însă citește cu atenție comentariile din acest form poate afli ceva nou.

http://forum.airsoftbrasov.com/index.php?topic=260.0

| EmilTraian95 explică (pentru Legion7X):

Am comandat deja unul. Co2 sunt cele mai puternice si la frig nu sufera asa mult unul pe gaz. Vreau sa stiu doar cum se intretin