| ERIS a întrebat:

Ce trebuie sa fac sa devin userul anului si expert TPU?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!

Trebuie sa dai sfaturi bune sa ai raspunsuri bune sa nu te bagi in conflicte sa ai destul de multe funda cu multa munca poti ajunge acolo, fundita te rog?

Pa, pa!

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Aspiri la mult dintr-o dată!
Expert te vor face admini dacă ai o activitate constantă pe site, ai multe răspunsuri votate ca inteligent și folositor, respecți politica site-ului, cât privește user-ul anului comunitatea decide!
Pa, pa.

| NoNameJunior a răspuns:

Buna!
ca sa poti devenii expert sau userul anului trebuie sa dai raspunsuri de maxim 3-4 randuri,sa fie inteligente(raspunsurile), folositoare si sa ai si intrebari,, calumea". adica sa nu fie intrebari gen:
-Ce faci?
-Ce faci in momentul asta?
-ti-e foame?
pe scurt:intrebari si raspunsuri inteligente.pe parcurs, vei ajunge.mai este o faza:adminii se vor uita la raspunsurile si intrebarile userilor si vor decide in luna decembrie cine va fi expert sau userul anului.dar nu conteaza numai deciderea adminilor.de exemplu:in octombrie, trei useri au ajuns experti pentru intrebarile si raspunsurile lor! Succes!

| VladimirPutin a răspuns:

Dă șpagă