| laviflower a întrebat:

Ce trebuie sa faci pe foo pets?

2 răspunsuri:
| Bambii a răspuns:

Pe foo pets iti alegi un animal apoi ai grija de el. In fiecare zi ( daca poti) il hranesti, te joci cu el si castigi niste bani (nu mai stiu cum se numeau dolari sau diamante parca...) si din ei ii cumperi de ce are nevoie... Daca nu ma insel poti sa mai adopti animale

P. S. : Nu poti sa-l speli...decat daca ai multi bani...

Stefan
| Stefan a răspuns:

FooPets este un site foarte original pentru persoane care iubesc si isi doresc un catelus sau o pisica, dar din anulite motive nu si-l pot permite. Aici ne putem permite sa alegem un catelus sau o pisica de care sa avem grija, dar pentru acest fapt trebuie sa ai cont pe acest site.