| Kat123456 a întrebat:

Ce v-ati dori cel mai mult sa faceti in viata mereu si mereu?

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Sa ajut oameni si sa fiu apreciat pentru asta!

2 răspunsuri:
| Anddrea a răspuns:

Eu vreau sa ascult muzica non-stop daca s-ar putea, si cand mananc, si cand sunt la scoala, mereu. Si sa dansez :X Asta imi place cel mai mult sa fac.

| Skittles19 a răspuns:

Buna Syssu'!

Mi-as dori sa calatoresc in toata lumea, sa vad toate locurile frumoase care apar prin reviste sau pe la TV. Mi-ar mai placea sa stiu sa cant la multe instrumente si sa devin cantareata sau psiholoaga.

Sper ca te-am ajutat.
Pa, pa!