| xAlexis a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? cel mai frumos raspuns are funda

Răspuns Câştigător
| Elena_9064 a răspuns:

De Craciun imi doresc ca familia mea sa se inpake si ca mami sa vin inapoi la mine, si tatal meu sa nu o mai injure...crying Tu?

15 răspunsuri:
| Ziny a răspuns:

Un Webkinz

| PaUl500 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fie toata familia impreuna de craciun

| Jigsaw a răspuns:

Imi doresc un plover care si un palton.

| PaUl500 a răspuns:

Eu mi-as dori sa fie toata familia mea impreuna

| DarkSkittles a răspuns:

Eu imi doresc multa sanatate, fericire si pace in familia mea!

| 211wasgnij a răspuns:

Un vin sec si prajituri cu crema de ciocolata, sa fie alb pe jos, tot ce vezi in jur sa fie imbracat in zapada, multi copilasi in card sa poarte pe ulite colinda lor, ici si colo sa se-aude suflul unei pocnitori, sa fie un cer senin in seara de Ajun, sa ma pun sa caut steaua de Craciun, sa fie o zi speciala pentru toti, sa nu fie macar in aceste zile nevoie de ambulanta, politie si pompieri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Îndeplinire a viselor! Atât,chiar cer prea mult? Nici măcar nu mă mai strădiu să i-au fundă,vreau ca o dată stele să se alinieze pentru mine și unicul meu vis să se împlinească, atât, oare cer prea mult?

| zahre a răspuns:

Ca toti copii sa aiba o mama calda si iubitoare(intr-un cuvant sa nu mai existe orfani).

| Àlεxαndrα a răspuns:

De Craciun imi doresc sa`mi vina parintii acasa care`s plecati in cypru de cand aveam 6 ani(am 13) si sora mea 1 an(are7) si sa fim toti impreuna.

| xxxNUMExxx a răspuns:

Eu imi doresc sa fie totul bine si familia mea sa fie sanatoasa asta e tot ce imi doresc de Craciun :X

| aleexuţ a răspuns:

Eu, nu imi doresc nimic altceva decat sanatate. Am inteles ca Craciunul nu e doar despre cadouri, distractie si petreceri... Cel mai frumos cadou pentru mine e sa ii vad pe cei dragi, pe familie si prieteni, in jurul meu, cu sufletul langa sufletul meu.

| morningstar a răspuns:

Cel mai mult imi doresc sa mai traiesc inca o data momentele fermecatoare de Craciun ale copilariei, atunci cand primeam colindatorii, cand ma treceau fiorii la auzul colindelor ce rasunau in ecou in tot blocul, in casa mirosea a cozonac si portocale, cand doar lumina instalatiei se mai reflecta pe perete, cand tata canta colindul ce mi-l amintesc la fiecare Craciun, cand mama ma lua in brate si imi spunea povestea Nasterii Domnului, cand spuneam poezia la serbare, cand adormeam in farmecul Sarbatorilor.
...Amintiri ce nu se vor sterge, chiar daca unii din acele momente au plecat la Cer.
Asta ar fi cadoul pe care visez sa il primesc. Din pacate, timpul este ireversibil.

| ๖вяυηєтzукaaღ a răspuns:

Sa nu mai fie despartiti parintii mei.Pentru ca lui mama ii merge greu fara cineva in casa.crying Deci.O familie buna.Nici eu nu pot sa ma duc la ea.Ea e in Romania si eu in Germania.Mi'e dor de parintii meiisadSa mai fac si sarbatori cu ei.sad

| Elena_9064 a răspuns:

Multumesc pentru fundita.:X