| Ge00rgy a întrebat:

Ce va doriti de Craciun? Funda pentru cel mai tare!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! de ce trebuie sa ne dorim ceva mereu in preajma sarbatorilor? doar simplu fapt ca intampinam aceste sarbatori minunate nu e un dar minunat de la bunul Dumnezeu? de ce trebuie mereu sa vedem partea materiala? de asta nu mai au farmec sarbatorile pentru unii. vrem numai cadouri, dar nu multumim bunului Dumnezeu ca am ajuns cu bine in pragul sarbatorilorstraight facestraight face nu imi doresc nimic material, vreau sa am sanatate atat eu cat si fam mea, iar daca pot darui si cadouri celor dragi, cu atat mai bine.

10 răspunsuri:
| c0sm1n198opt a răspuns:

Nimic

| RyGoLeTa a răspuns:

Sa am niste dorinte nelimitate pentru. a le folosi cand vreau si toata viata.

| danisam a răspuns:

5 castigatoare

| mabo a răspuns:

Eu vreau un 3in1 la paket:cerere in casatorie urmata de luna de miere, urmata de test de sarcina pozitiv.prima zi de craciun e ziua mea de nastere asa ca sper sa se indeplineasca.

| IoanaaM a răspuns:

Samsung Galaxy Note, IPad 2 alb, casti Dr.Dre.; D

NOname
| NOname a răspuns:

Sănătate, liniște, zăpadă...

| AlinaaAli a răspuns:

Eu vreau doar sanatate, pentru ca stiu cum e sa fi bolnava sad

| MBG a răspuns:

Sănătate, noroc, ZĂPADĂĂĂĂĂĂĂĂ

Dar cel mai mult mi-ar placea sa ajung intr-un episod din In Puii Mei sau Traznitii happy

caramela
| caramela a răspuns (pentru onasis1961):

Da sa stii ca nu esti pretentios delochee hee chiar esti modestlaughing