| XutZu1997 a întrebat:

Ce va doriti de la noul an?

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Doresc sa fie pace, sanatate, intelegere si sa speram ca o vom duce mai bine in noul an.

| Essence a răspuns:

Cred ca cea mai importanta dorinte pe care putem sa o avem este sanatatea.
apoi cred ca urmeaza: fericirea, intelegerea, bunatatea, iubirea, rabdare, putere de munca ( de ce sa nu recunoastem la urma urmei, si bani).

iti doresc un an nou mai bun.
fie ca toate dorintele sa ti se indeplineasca.
take care.

| SummerSmile97 a răspuns:

Sa se termine odata anul acesta groaznic...
nu mai este mult ca acum este 19:57 asa mi se indeplineste in putin timp dorinta

| SummerSmile97 a răspuns:

In afara de asta imi doresc si iti doresc si tie si tuturor oamenilor un an nou mai bun, cu mai multi bani laughing
si sa scapam odata de criza asta big grin
si as mai vrea sa nu raman corigenta la fizica laughing
sa imi gasesc odata cablu de date pentru telefonul meu
sa nu il mai vad vreodata pe proful de dans si nici pe profa de fizica laughing
sa ma intalnesc cu el :-x

| TheDarkEmpire a răspuns:

Sa nu fie introdus expansion patch-ul numit "Criza" happy

| hax0r a răspuns:

Ok