| LittleandLiars a întrebat:

Ce va doriti sa va aduca Mos Craciun?

9 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Bună!
O fundiță!
Sper să mi-o aducă cât de curând.
Sărbători fericite!

| Daviiiiiid a răspuns:

Pai, un skate, o chitara, haine si 2 sau 3 perechi de skate shoesbatting eyelashes si multa sanatate. sarbatori gericite :*:*

| Ciprian a răspuns:

Sunt suparat pe mosu' crying
Pana acum mi-a adus tot ce mi-am dorit happy, n-am ce zice big grin,
insa acum, NU!
Ce s-o fi intamplat cu el?sad
Ca doar eu am fost cuminte!tongue
Am cerut si eu o lege prin care sa fim obligati sa nu mai mergem la scoala si nu s-a indeplinit!sad
Asta e, inca un an de scoala si chinuri! laughing rolling on the floor

| Oxanna a răspuns:

Eu vreau cateva cadouri mai multe[dada, s tiu cum am scris, e intentionat]

pe plan sentimental : iubire, sanatate, intelegere, voie buna, dragoste, rpeitenie, fericire, noroc,,, succesuri'', viata luuunga

pe plan material: un laptop [Sony Vaiolove struck], un telefon cu touchscreen, un mp3/mp4, pantofi aia creati de mircea albu pentru concursul de pe prefecte.ro[vezi siteul], o pereche de UGGs', haine, dulciuri sa fac si eu ce face @mateea12laughing, o fundita [TPU], orice mai considera mosu ca am nevoie

TUUU?

| shtephie a răspuns:

Fericire=sanatate, iubire, impliniri... :X

| marya a răspuns:

O camera web cu microfon incorporat, pentru ca cealalta s-a stricatsad
Tu ce iti doresti de la Mos?

| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Pffff. laughing Eu am chiar ff multe.

1 O bluza gothica
2 O pereche de pantaloni gothici
3 O peruca gothica
4 O peruca rosieee si lunga ( de vampiroaica )
5 O rochie neagraaa ( tot de vampiroaca )
6 Carte cu povesti de groaza
7 Duciuri love struck love struck ( sa ma indop pana EXPLODEZzZzZ)
8 Culegeri de mate
9 Culegeri de romana
... si altele SECRET laughing laughing laughing laughing laughing

Funda? puppy dog eyes

| soricori a răspuns:

Un laptop fundita?

| AnduZisAlexandru a răspuns:

Pe iubita mea inapoi