| xRRRainbow a întrebat:

Ce va enerveaza cel mai mult la oameni?thinking

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Falsitatea.Nu sunt eu cea mai naturala persoana din lume dar atunci cand te dai pe langa cineva si te dai prieten iar pe la spate sa o barfesti intr-un hal de ne hal.Nu inteleg de ce sa te dai prieten cu cineva fara sa ai motiv si sa fii atat de fals

7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Nu la toată lumea, poate la nesimţiţi! Nesimţirea şi aroganţa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nesimtirea.
poate sa fie prost, poate sa fie mincinos, poate sa fie nespalat dar sa fie civilizat si respectuos fata de restul ca nu traieste singur pe lumea asta

| drogh a răspuns:

Mă enervează cel mai mult la oameni minciuna. În fiecare situaţie îşi găsesc interpretări jalnice să iasă din belele în loc să spună adevărul pe faţă şi să suporte consecinţele. Uneori scapă, dar uneori pică în propria plasă.

| ooolifeoolol a răspuns:

Falsitatea.Prefacutii...

| xLionel a răspuns:

Urasc oamenii laudarosi...

| WhiteChocolateTEO a răspuns:

Cel mai enervant moment e atunci cand dai un test si cineva zice ca nu a stiut nimic si ca va lua un7 iar atunci cand vin rezultatele...surpriza! a luat 10.CAT DE ENERVANT!+unii oamenii sunt incredibil de egoisti si plini de sine.X-(

| deea233love a răspuns:

Unii isi rod unghiile.asta ma enerveaza! sad