| littleony a întrebat:

Ce va place sa facetzi in timpul liber...?

Răspuns Câştigător
assiris
| assiris a răspuns:

Eu nu am crying

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sa citesc si, mai nou, sa stau pe TPU.

| psiholoaga a răspuns:

Cand am timp, imi place sa ma ocup de copilul din mine. Ies in parc, citesc o poveste, dansez, pictez, concep accesorii hand-made, mai gatesc... Depinde cat timp am si ce am chef sa fac atunci.

| DenissaDeea a răspuns:

Sa ies in natura dar din pacate nu am cum si nici cu cine iesi si nici nu este undeva in apropiere orasului un loc mai relaxcant! si atunci in mare parte il petrec pe internet...

| Ben. a răspuns:

Sa bantui prin TPU si sa fac interiorism de case

| Adry a răspuns:

Acum depinde ce intelegi prin timp liber. Eu in timpul liber fac programare si sport. Mai ma uit si la TV, mai si mananc dar nu sunt lucruri semnificative care sa ma defineasca.

| emilica95 a răspuns:

Ies in cafenele si stau tot timpul afara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ies cu prietenele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi sa merg in parc cu prietenele, sa ma plimb cu rolele sau sa citesc o carte buna!