| silviu_4058 a întrebat:

Ce varsta are in prezent pamela anderson? am inteles ca are o oarecare varsta...

Răspuns Câştigător
| YoAnNa a răspuns:

Pai momentan are 43 ani... Mai multe detalii pe : http://www.cinemagia.ro/actori/pamela-anderson-1621/

11 răspunsuri:
| danutlupu a răspuns:

July 1, 1967 (age 43)

| DanyBv a răspuns:

Aproximativ 44 ani

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Știu că are 43 de ani!
Pa, pa.

| Robert a răspuns:

Are 44 de ani.E nascuta pe data de 1 iulie 1967

| iuly_6790 a răspuns:

Are in jur de 43 de ani, cel putin asa se scriewinking

| Anonima_2658 a răspuns:

Are 43 de aniwinking

Pamela Denise Anderson (n. 1 iulie 1967) este o actriță, sex simbol, manechină, producătoare de televiziune americano-canadiană.

Anderson este cunoscută pentru rolurile din Home Improvement, și Baywatch, V.I.P. A fost aleasă ca Playmate of the Month (Femeia lunii) pentru revista Playboy din februarie 1990.[1] Ea a fost cunoscută cu numele Pamela Anderson Lee (sau Pamela Lee) după căsătoria cu toboșarul trupei Mötley Crüe, Tommy Lee. Are atât cetățenia canadiană cât și cea americană.

| missReckless a răspuns:

Born July 1, 1967 => 44 de ani.

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

44 are tongue

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy eu stiu ca pe 1 iulie face 44 ani happy

| xamix a răspuns:

July 1, 1967 fa o socotealawinking