| smile20000 a întrebat:

Ce vedete au aceeasi zodie ca a mea? sunt scorpion

Răspuns Câştigător
| lulu_5281 a răspuns:

Dan Bordeianu
Zodia: Scorpion (23 octombrie 1975)

Domeniu: Filme
Cristian Chivu
Zodia: Scorpion (26 octombrie 1980)

Tara natala: Romania
Traian Basescu
Zodia: Scorpion (4 noiembrie 1951)

Tara natala: Romania

Toate zodiile pentru Traian Basescu

Simona Patruleasa
Zodia: Scorpion (17 noiembrie 1974)
Giulia
Zodia: Scorpion (7 noiembrie 1984)

Elisabeta Lipa
Zodia: Scorpion (26 octombrie 1964)

Nadia Comaneci
Zodia: Scorpion (12 noiembrie 1961)

Pavel Stratan
Zodia: Scorpion (11 noiembrie 1970)

Tara natala: Moldova

George Pruteanu
Zodia: Scorpion (15 noiembrie 1947)

Theodor Stolojan
Zodia: Scorpion (24 octombrie 1943)

7 răspunsuri:
| Bailey a răspuns:

Dan bordeianu
traian basescu
cristian chivu
simona patruleasa
nadia comaneci
uitete aici ca sunt mai multi : http://www.zodiac24.ro/horoscop-vedete/scorpion/
Funda? :*

| didi12 a răspuns:

Si eu sunt in scorpion. http://www.famouswhy.ro/Horoscop/Scorpion.html.Uita-te la acest link, iti da o gramada de personalitati.Nu te uita doar in josul paginii,pentru ca nu-ti da prea multe persoane, uita-te undeva mai in sus, unde scrie "There are 4176 Scorpion Famous People". Printre persoanele mai cunoscute in zodia scorpion sunt: Bill Gates,Ciara,Mihail Sadoveanu,Traian Basescu,Dan Bordeianu,Cristian Chivu,Giulia,Nadia Comaneci,Pavel Stratan,Mircea Radu,Demi Moore,Leonardo DiCaprio,Andi Moisescu, Nicolae Ceausescu, P. Diddy.

| LifTwist a răspuns:

Rachel McAdams,
Wiona Ryder,
Leonardo DiCaprio,
Ryan Reynolds...

Răspuns utilizator avertizat
| Vipera_2904 a răspuns:

Sunt mai multe vedete nu le stiu chiar pe toate : Dan Bordeianu,Cristian Chivu, Traian Basescu, Nadia Comaneci si Pavel Stratan si cam atat stiu