| єlмσιѕмувσуfяιєηd a întrebat:

Ce vreti sa deveniti in viata thinking Eu vreau sa devin un designer de interior renumit love struck!

10 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Doctor cu salariu mare f mare

| Cristea a răspuns:

Eu sunt a 11ea, termin liceul si (vreau sa) ma duc la Academia Fortelor Terestre din Sibiu. vreau sa ajung mare de totbig grin

| κλάους a răspuns:

Mi-ar placea sa fiu Programator Web adica eu sa fiu in spatele site-ului cu scriptul web si sa functioneze 100%. Deja am cateva proiecte dar mai am de lucrat la dezvoltarea cunostintelor... Dar nu cred ca ar fi posibil acest vissad

| BumtSii a răspuns:

Buna! Eu vreau sa devin stewardesalove struckSau avocattongue

| jvEcu a răspuns:

Orice, doar sa fie putin stres, putin efort, multi bani, exista meseria asta?!

| WiPi a răspuns:

Nu vreau sa ma angajez vreau sa profit de viata din plin :X big grin

| mysterious a răspuns:

Ciao... ce coincidenta, acelasi lucru imi doresc si eu sa devin, insa o a doua optiune ar fi aceea de a deveni psiholog.

| OLumeColorata a răspuns:

Sunt multe meseri ce mi le-as dori.As vrea sa devin doctorita pentru. a ajuta oamenii. Dar salariul e prea mic si conditii prea putine.As vrea sa ma fac psiholog. Dar nu cred c-as suporta toate nebuniile pacientilor.As vrea sa ma fac veterinar, dar mi-ar fi mila sa vad animale ranite.As vrea sa ma fac avocat. Dar trebuie sa aperi toti nenorocitii.As vrea sa ma fac politista. Dar nimeni nu-i apreciaza si ii scuipa-n ochi.As vrea sa ma fac parlamentar. Dar nu mi-ar place, as face-o doar pentru. bani.In concluzie...as vrea multe, dar in Romania...Nimic nu e posibil in afara sa te trezesti ca ai ajuns somer si numai ai casa.

| lovegirl15 a răspuns:

Eu vreau sa devin avocata:X

| freeman a răspuns:

Eu vreau sa devin un iluminat big grin e o meserie grea dar o data ce succind nu mai am nevoie nici de mancare laughing