| anonim_4396 a întrebat:

Ce Windows ziceti voi ca e bun? Urgent! Dau FUNDITA!winking:X

14 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Depinde de pc-ul pe care-l detii, de configuratia lui...

| onasis1961 a răspuns:

Windows XP e cel mai bun! Pentru ca se lucreaza usor cu el, are viteza f.f.f. mare de navigat si se viruseaza greu.Argumente puternice! Nu?

| JaJe a răspuns:

Windows 7 Ultimate

| BiaBubulina a răspuns:

Asteas cele 3 de performanta.ti le zic in ordine: XP, Wind 7, Vista
vista zic sa nu ca e praf dar acum nu stiu fiindca eu am windows 7 si merge destul de bine dar toti zic ca pe primul loc e XP, vezi si u! amandoua is bune doar ca windows 7 isi updateaza singur programele cand nu le are in calc adic daca bagi un program si zice ca ii trebuie ceva calculatorului ca sa deschida programul, isi updateaza singur. big grin e bunisor

| Yzzza a răspuns:

Eu mai nou folosesc windows 7.eu cred ca e cel mai bun.are si un aspect frumos.

| nobody5568hf a răspuns:

PAI EU AM XP! Depinde de ce unitate ai

| sanders a răspuns:

Windows7

| smecherulxxl5 a răspuns:

Incearca windowns x7...este cel mai bun...

| Cosmin4Fan a răspuns:

Eu zic ca Windows 7. Dupa parerea mea.love struck

| bangau91 a răspuns:

Depinde de ce calculator dispui! Dupa pararea mea Windows Xp e cel mai bun

| deea_5723 a răspuns:

Windows 7.cred eu

| lucian a răspuns:

Xp sau 7

| xioliolioloix a răspuns:

Windowls XP

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei windows 7 e prost la unele jocuri dar arata mai bine ca XP. Si e mai bine facut din multe puncte de vedere.