| GeorgianaDragus a întrebat:

Ce ziceti?big grin care e mai frumos sims 2 sau sims 3 si de ce?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Led a răspuns:

Eu am si sims 3 si sims2(cu toate expansiunile doar pentru sims2). pot sa iti pun ca deja m-am plictisit de sims 3 chiar daca sunt chestii noi in joc.insa un sims2 cu cateva expansiuni poate face de 2 ori mai mult decat un sims 3.asta doar pentru inceput. pun pariu ca astia de la EA vor scoate mai multe expansiuni pentru sims 3 si de abia atunci poti spune ca sims 3 e mult mai tare decat sims 2.

4 răspunsuri:
| cristianorudi7 a răspuns:

Fifa 11

| amc a răspuns:

Ai cumva sims 3:d?
daca da da-mi si mie linkul de unde l-ai luat:d

| Deea10_8134 a răspuns:

Buna! Eu ma joc ambele, dar pot sa zic ca ma joc mai mult pe sims 2, probabil ca m-am obisnuit mai mult cu el thinking este mai simplu sims 2, dar sims 3 este mult mai complex, dar si mai greulaughing. dupa parerea mea ambele sunt frumoase, fiecare au ceva frumos happy