| alecs94 a întrebat:

Ce ziceti de "jobul" sa faci bani prin apasarea de clikuri pe net pe diverse reclame, este adevarat? sau este o escrocherie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi aici cateva explicatii:
http://www.realitati.ro/......-internet/

3 răspunsuri:
| GrellSutcliff a răspuns:

Nu am auzit niciodata de asa cevalaughing)

| Marius0189 a răspuns:

Http://www.bux.to/index.php am luat 70 $, ideea e ca a durat foarte mult, 1 an si cateva luni! Stima!

| Zwart14 a răspuns:

Daca ai un site al tau si poti sa pui pe el reclame se pot face bani dar pentru fiecare click primesti o suma foarte mica. Trebuie sa ai 18 ani si sa ai un cont bancar. Intra sa vezi mai mult pe Google Adsense