| anonim_4396 a întrebat:

Ce ziceti de o combinatie intre un tip rac si o fata capricorn?(stiu ca depinde si de personalitatea oamenilor dar noi ne cam incadram in termenii cu care sunt caracterizate zodiile noastre)

Răspuns Câştigător
| fluturas a răspuns:

Combinatia perfectahee hee

si eu sunt rac si ma inteleg bine cu capricorniiwinking

5 răspunsuri:
| Annitu a răspuns:

ăă. da... e frumos day dreaming
şi eu sunt capricorn.
dar...am auzit la Tv că noi nu prea facem faţă emoţiilor racilor...

| Lucaci a răspuns:

Eu sunt rac si am un coleg la scoala, care nu exista o zi fara sa vb cu el dar il urasc. Fa pe www.clopotel.com testele cu ce zodie te potrivesti

| briliant_5025 a răspuns:

Nu va merge! mai bine nu incerca!

| Liviu321 a răspuns:

... u crezi in astea? ai incredere in dragostea pe care o porti/tio poarte. dmn credeti frate doar in Dumnezeu si totul va fi ok. cum poti sa crezi in niste stele? esti ateu? dragostea conteaza nu o zodie amarata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Alexe? in termenii publicati de care site? sau care publicatie? sau care mama? omida? tu nu vezi ca toate prezierile sat favorabile, si cele nefavorabile sunt cosmetizate?