| GolopențaAdrian a întrebat:

Ce ziceti de serialele de comedie The Seinfeld, Married with Children si Friends? Care e mai bun?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Married with Children, Friends serialul copilariei mele, nota 10

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Friends mi se pare mie cel mai bun.N-am vazut prea multe episoade din el, dar totusi m-a facut sa rad.Eu zic ca merge.

| BaiatujmekhBazatBrocuraj a răspuns:

Friends e tare si aceasta compunere spune ca este jmechera avand in vedere faptul ca daca nu facem asta se va intampla altceva si daca nu va aparea jmecheria si daca da se va intampla ceva tare care consta in apararea lui Jim si va deveni tractorist pe autobuz si va murii iar dupa ce se naste din nou se va naste cu astm si va face caca o date pe ora pentru ca se caca pe el si nu are ce face pentru ca este jmecher si da dc nu este foarte tare ti-l recomand cu 100 incredere in acest serial nota 10 din 10 pentru ca este jmecher si deoarece este cel mai tare serial din toate serialele pe care le-am vazut eu vreodata de cand m-am nascut si am fost la scoala la liceu la facultate si dati-l recomand cu blandete