| fandosita a întrebat:

Cear trebui sa fac in timpul liber? sa stau pe leptom sau la joaca

Răspuns Câştigător
| robertdutu2000 a răspuns:

La joaca cu prietenii.

6 răspunsuri:
| PotatoMustDie a răspuns:

Ar trebui sa decidem noi ce ar trebui sa faci tu in timpul liber? E decizia ta, omoaral cum vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ţi-aş recomanda o carte de gramatică.

| MrSoapte a răspuns:

Sa inveti sa scrii, corect!

| Alexandra7201 a răspuns:

Pai depinde ce iti place tie sa faci...eu nu as da prietenii pentru statul in fata calculatorului, laptop-ului in cazul tau happy. Oricum, distractie placuta! happy

Răspuns utilizator avertizat
| AlexandraNicoletaaa a răspuns:

Decat aceste variante, iti recomand [fie singur fie cu prietenii] sa pui/puneti mana pe o carte de romana.