| 1290 a întrebat:

Ceau cum pot sa fac niste bani am 13 ani sad! Ajutati-ma plss sad funda

7 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Poti face din fata calculatorului insa iti trebuie cont bancar ca sa poti retrage banii, deci pana la 18 ani stai pe banii parintilor.

| CristinaCristinika123 a răspuns:

Ai putea sa plimbi cainii vecinilor. ai putea sa ai grija de un copil. ai putea sa devii repezenatta AVON si ai putea economisii banii de pachet...o sa se stranga repede

| Nessie a răspuns:

Pe la varsta asta nu te prea poti angaja, dar sunt multe metode prin care poti face bani. Te poti inscrie ca reprezentant AVON, Oriflame sau Lady's. Sau poti sa fii bona pentru un copil putin mai mic, al unei rude sau cunostinte.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

| ExpertoTpu a răspuns:

Mai asteapta pana pe la 17-18, vezi-ti de scoala momentan, ca ai timp pentru orice.Bafta.

| iloveusa a răspuns:

Ca reprezentant Avon /Oriflame /lady's se castiga destul de bine

| Americanuu a răspuns:

Intri aici http://invatam.net/.Citesti foarte bine continutul comunitatii, inveti lucrurile de baza si mai apoi vei vedea singur/singura. Poti de altfel sa fi reprezentant AVON.

| KidUToxiCc a răspuns:

Pai incearca sa strigi niste bani...bani care ti da parinti pentru pachet la scoala pastreazati si iti poti pune pachet de acasa, incearca sa faci o tombola cu lucruri care nu le mai folosesti si asa le vinzi... Sper ca te-am ajutat Bafta`!winkingkisslove struck