| MeimeiPinguinu a întrebat:

Ceau TPU
Cum mai sunteti?
Nu am apucat sa vad cine a castigat la Romanii au talent deoarece am adormit, imi puteti spune cine a castigat?
O zi placuta! happy

Răspuns Câştigător
| AndreeutzaBand a răspuns:

Cristian gog
si-a redus pulsul la 0
si avea o servieta si a intrebat juriul ce se afla in servieta
mihai:documente
andra:goala
andi:numele castigatorului

cand a deschis servieta avea un plic si in acel plic mai avea un plic care scria ce a zis juriul

16 răspunsuri:
| MeimeiPinguinu explică:

Multumesc pentru raspunsuri tuturor!
O zi placuta, pupici!

suntserios
| suntserios a răspuns:

E a 20intrebare de genul asta. Sa stiti ca Romanii au talent are un site. Si din intamplare au pus si castigatorul acolo.

| MeimeiPinguinu explică (pentru suntserios):

Si daca am vrut sa intreb utilizatorii TPU e vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Magicianu ala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Gog era de asteptatlaughing a avut un numar super si a iesit castigator!

| Demzz a răspuns:

Cristian Gog! era mentalist! funda?

| Nope23 a răspuns:

Wow...ce întrebare...te-ai gândit mult la ea?

| NuMaiConteazaNumele a răspuns:

Pe locul 1 a iesit Cristian Gog ( mentalistul ), pe locul 2 a iesit Cristian Leana ( cel cu cuburile ), iar pe locul 3 a iesit Mihai Petraiche ( ala care facea pe robotelul )

| MetalD a răspuns:

Cristian Gog castigat locul 1 deoarece si-a oprit pulsul si a fost readus la viata pe scena de catre doctori.

| evenso a răspuns (pentru MetalD):

Readus la viata de doctori? laughing si ce au facut? hai lasa asta, era un truc ca orice ce face el de asta e iluzionist tongue

| MetalD a răspuns (pentru evenso):

Asa am citit pe net, nu am vazut.

| evenso a răspuns (pentru MetalD):

Nu trebuie crezut orice se scrie nici macar ce vezi, nu au facut nimic in afara de a conecta pe el la acel aparat ekg. Restul era doar iluzie big grin

| BluePage a răspuns (pentru MetalD):

Doctorii nu i-au facut nimic. Decat au stat...si sau uitat pe aparatul ala

| serjju a răspuns:

Cristian gog a fost cel mai tare magicean mai ales faza cu pulsu a fost supeeeer FUNDA?

| Crisina_Mirela_1998 a răspuns:

Cristian Gog