| Guitarlove a întrebat:

Cei care ati fost clasa a 7 a, puteti sa-mi spuneti si mie, cum considerati acest an? Este greu... sau ar fi cam si clasa a 6 a? laughing Ca eu trec a 7 a si nu stiu de ce dar ma tem de chimie, fizica, anatomie... Multumesc! love struck

Răspuns Câştigător
| maryana5 a răspuns:

Chimia a fost bestiala...numai 10 aveam big grin trebuie sa inveti ca la orice materie dar e foarte intereanta!
la fizica mori de plictiseala. ii turuie profei gura toata ora yawn
la fizica trebuie sa tocesti... straight face
la anatomie...incep colegii sa rada rolling on the floor si scapi si tu in ras laughing ehh ce sa-i faci big grin rolling on the floor
nu e asa grea cls. a 7-a dar trebuie sa inveti...pe la sfrsitul anului incepe chiulitul in masa... si cei mai tocilari chiulesc...awloo ce vremuri oh go on
eu trec a 8-a big grin nail biting
xoxo, mary worried

38 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

Clasa a 7a nu e asa greu e usor si la chimie, fizica happy eu acum trec pe a 8a happy

| juniper a răspuns:

Eu acum trec a noua happy si la bios in a 7a inveti anatomia umana

| Elly4all a răspuns:

Buna, anul trecut am fost a7a, acum am trecut A8a, pot spune ca nu este grea clasa A7a, nu ai de ce sa te temi tocmai la chimie, fizica si anatomie sunt ff frumoase si afli multe lucruri noi.Stai linistit/a...nu este grea deloc, succes in noul an scolarkiss

| Guitarlove explică:

Multumesc mult pentru. raspunsuri! love struck

| maryana5 a răspuns:

Doo19 alege un raspuns castigator whistling big grin

| Guitarlove explică:

@ maryana5 : pai da, desigur ca aleg un raspuns castigator :]. si bineinteles ca iti dau tie fundita.; x

| maryana5 a răspuns:

Merci big grin

| Sabwy a răspuns:

. E tare a 7-a :laughing norocu meu ca am avut-o profa de chimie de 27 ani.tongue laughing .de intreba va dau teme?! daca ziceam nu. Nu ne dadea. si o strigam pe coridor.:''CAmi .azi dam test?''!))

| Angel of darkness a răspuns:

Clasa a VII-a A este foarte usoara. La chimie si fizica nu cred ca o sa afi probleme sunt materi usoara eu am terminat cu 10 la amandoua. Iar anatomia ii cea mai bestiala materie laughing este usor si nu o sa ai problemewinking depinde de profesori big grin

| Guitarlove explică:

@ bobo10 : la ce profesoara avem noi la fizica... straight face nu stiu de ce dar nu ne face sa intelegem nimic. si mai e si la biologie, dar e mai de treaba. sper sa fie bine... sad kiss multumesc de raspunsuri

| Kynext a răspuns:

Sincer...clasa a7a a fost moarte curata pentru mine...am avut media cea mai mica din toti anii de gimnaziu... mie personal mi s-a parut cea mai grea dintre toate...nu vreau sa te speriu... e adevarat ca nici nu mi-am dat silinta ca in ceilalti ani...deja incepuse perioada in care vorbeam cu fetele, sa ies prin oras, sa pierd timpu degeaba mai exact... dar daca esti consecvent/a nu ai de ce sa iti faci grijihee hee...baftawinking...materiile nu sunt grelebig grin

| dudu10 a răspuns:

Si eu trec a 7a. Multumesc ca ai pus intrebarea.winkingwinkingwinking love struck

| low.edit a răspuns:

Mie mi s-a parut cls a7a cea mai grea din generala.nu spun asta ca sa te sperii.si nici nu ai de ce daca inveti. spun asta doar pentru ca materia este destul de mare si de grea.trebuie sa inveti toate lectiile deoarece au legatura intre ele.in rest toate bune si frumoase.

| Andrinho a răspuns:

Nu stiu de ce trebuie sa iti fie frica de un anumit an...clasa a 7-a a fost putin mai dificila dar nu trebuie sa te sperii.Este adevarat ca anatomia si chimia o sa ti se para grele la inceput... dar o sa fie chiar fainwinkingBaftabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este greu de loc trebuie doar sa te cocentrzi si de ceea ce iti este frica trebuie sa invingi si va fi bine si apropo anatomia e usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E misto la anatomie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ii chiar asa d greu...cum spune si.
maryana5 la anatomie toti incep sa rada laughing
oh go on

fizica.incearca sa ne explice. cat mai usor.laughing

ca la gradi straight face

chimia. Q CO2 chatterbox toata ora

sigh

nu o sa iti fie greu.winking

ii super

mai razi si tu un pic.si totul e ok :->

rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E usoara, dar trebuie sa inveti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu mai incolo inceputul e usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspalaughing sooppeer naspa eu acum is in a 8... ce bine ca am scapat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca nu trebuie sa iei in serios fizica pentru ca e o materie fff proasta si numai formulele invata si dupa aceea iti va merge usor treaba de chimie n-am ce sa spun avem o profa care deloc nu se pricepe la asa ceva deci nu comrntez iar anatomia crede-ma e cea mai faina avem o profa foarte severa dar daca invatam macar putin e de treba si nu toci nu e bine. mai bine incearca sa intelegi totul! mult noroc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai dc sa te temi pentru ca sunt niste materi foarte frumoase si interesante. asta cred eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie chiar mi-a placut a7a... cea mai tare clasa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O e ff tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu trec a 7 si mie teama de fizica chimie mate si romana deoarece cu fizica nu stau bine adica nu ma inteleg cu profa si as dori sa aflu pareri referitoare la clasa a 7

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La chimie e bestial la fizica la fel la anatomie ca la medicina nu vreau sa te speri dar e cel mai greu an din toate chiar de cat a 12

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt a 7-a e usor mai ales la chimie depinde acum si ce profesori ai dar clasa a 8 e si ea usoara mi-a zis un prieten doar examenele alea e ceve de gandit mult in rest e cat de cat usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

7908-l[ca

]

pp;]

]trshk5eyjrrtlujy76'
l; lryh
urltrj'lk; der'etherrthkl; er