| Andrreeubehs a întrebat:

Cei care jukati imvu si va pricepeti? spuneti-mi id vostru va rog. fundita mersi mult URGENT! thxxxxxx:X

2 răspunsuri:
| anniex a răspuns:

Hmm, am jucat. Dar m-am plictisit de el. Dupa am jucat vSide. E super jocul! Ma pricep la amandoua.La vSide am numele "angel90" iar la imvu "bisousmydear".

| Ramster a răspuns:

Am IMVU nu e un joc, e un chat. Nu e complicat, iti faci un avatar, cumperi haine si te duci in diverse camere.
Obisnuiam sa joc demult, dar updateurile erau virusate si era plin de perversi si pedofili.

Eu as incerca meez.com, e mai simplu si distractiv, nu ocupa spatiu etc.