| ShaKuri a întrebat:

Cer parerea utilizatorilor! Nu ar fi Ok sa se faca si un chat pe acest site? se poate raspunde la intrebari mult mai cursiv si cu mai multe detalii.si cred ca ar fi si mai dinamic.si mai incisiv.

Răspuns Câştigător
| sergiu25bc a răspuns:

Poi daca ar baga chat nu cred ca ar mai fi atita bataie pentru a ajunge in top, si apoi dc s-ar mai da si votul castigator, sunt curios de baga chat oare aflam care are mai multe conturi?

15 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Good ideea tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Excelenta idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incisiv, mai mult ca sigur! ...si dinamic.cursiv?! si daca stau si ma gandesc bine...de ce nu?

lolita
| lolita a răspuns:

Stii ca la asta ma gandeam eu acum 5 minute, pentru ca sunmt aici de vreo 5 ore si ma cam plictisesc happy

Bula
| Bula a răspuns:

Si cine ar face-o? Fiindca site-ul acesta est facut in voluntariat / sponsorizat.
Cand doresc sa vb cu cineva, ii dau ID -ul meu de la careva mess si discutam acolo mai departe...

| Parintele a răspuns:

Bine dar sa nu se dea ban la injuraturihee heeNu e greu de pus un chat.nu e mare inginerie.si daca e vb de bani vedem contribuim si noi cu cat putem.

Anna
| Anna a răspuns:

E o idee buna, si cred ca Raluca va lua in considerare parerea ta-pentru viitor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Absolut. Ar fi misto. Discutam in timp real. Nu intrebi azi si primesti raspuns miine.

Janina
| Janina a răspuns:

Eu sunt pentru big grin

| MihaiA a răspuns:

Ideea asta am avut-o si eu, si daca imi amintesc bine i-am trimis un mesaj ralucai ( sau intentionam sa ii trimit ). Cred ca ar fi ok.

| claudya a răspuns:

Ar fi coooooooooooooooooool

| JustMeFlory a răspuns:

Mie un mi'ar place! buna ideehappy

| amstaff a răspuns:

Chat cu 7340 de utilizatori? las-o balta

| ShaKuri explică:

Amstaff... Romania are 18 milioane de cetateni cu drept de vot... dar cati isi exercita dreptul? in jur de 30%.

| dolcissima a răspuns:

Da ar fi foarte bine ca sa se faca pe aceste siteu cheat