| anonim_4396 a întrebat:

Ceva idei de cadouri craciuni? aa, aa? am 10 ani... funda big grin

7 răspunsuri:
| Trinitygen a răspuns:

Depinde ce tip de om esti. Daca iti plac jocurile pe pc Ia-ti Call of Duty Black Ops. Daca esti mai copliaros ia-ti ceva cu radiocomanda: un tanc sau elicopter sau avion. Daca esti mai cititor de felul tau ia-ti o carte buna. Daca iti place aventura pastreaza-ti banii pentru altcandva si du-te la munte pentru catarat.

| Andreyutzu_9114 a răspuns:

Skateboard, tenisi, chitara, tech dech, ceas, minge, robot. Sper sa iti placa, aa si eu am 10 ani!

| Myhay_1171 a răspuns:

Un telefon mobil, un mp3, mp4 sau un casetofon dar si dulciuri

| Lllllllllll a răspuns:

Pantru cine?

Daca pentru mama ta poti sa-i iei impreuna cu tatal tau (dispunand de o suma mai mare de bani ) : o programare la masaj, o caciulita de Mos Craciunita, produse de ingrijire, cosmetice, ceava util pentru casa, o felicitare facuta de mana ta, un ghiveci cu flori, un Cd cu un slide cu pozele ei preferate s. a. m. d

Daca est pentru tatal tau : un Cd cu muzica lui preferata, o felicitare, tot ceva util pentru. casa, Un DVD cu un film recent aparut, un spary sau ceva pentru. ingrijire.

Pentru o prietena : ceva decorativ pe tema sarbatorilor de iarna, un accesoriu : agrafe, esarfa, fular, caciula, manusi, mini-bag etc.

Trebuia sa dai mai multe detalii pentru. cine vrei sa cumperi, buget, dar sper sa-ti fie de folos.

Bafta! happy

| alexTPU a răspuns:

Tech Deck sau fa si tu colectie de masini motociclete depinde ce pasiuni ai

| BeibiiX a răspuns:

Poi ciocolata in diferite forme:d : brad, mos, om de zapada. etc.:p asta mi se pare foarte sweethappy
apoi.big grin o felicitare`love struck
o bluza.batting eyelashes cizme dintralealaughing ce se agata de cevahee hee si pui in ele ceva acadea, ciocolata.
o mascotabatting eyelashes : ren`love struck mos C., Om de zapadabatting eyelashes
o pernuta cu ceva de Craciun pe eabatting eyelashes
acadelele alea cu alb si rosu in forma de carjalaughing)
niste ciorpi inscriptionati cu ceva de craciunbatting eyelashes
poti sa daruiesti si un glob impachetat frumos intr-o cutiuta` acum depinde si la cine dai codourilehee hee sau vrei sa cerilaughing?

:*

| rozeta_5766 a răspuns:

Eu voi merge pe 11. o chitara.role.un costum .dulciuri.camra web daca nu ai.