| SteffiSmile a întrebat:

Ceva intamplari amuzante aveti?batting eyelashes. Povestiti-mi! FundoOii. puppy dog eyes

1 răspuns:
| JustMeAndy a răspuns:

Am multe intamplari amuzante dar o sa povestesc una pe care mi-o amintesc mai bine. Intr-o zi ma plimbam cu bicicleta, eram mult mai mica aveam vreo 8-9 ani. Si din prostie m-am uitat in spate dar nu mai stiu de ce. In timpul asta bicicleta a deraiat si m-am lovit de un pom. Si am cazut pe jos. Eram atat de obosita incat am ramas acolo si am inchis ochii. Mama mea care tocmai iesise din casa a inceput sa tipe la mine crezand ca s-a intamplat ceva grav. Nu i-am raspuns. A venit langa mine si am deschis ochii dar foarte repede ca in filmele de groaza. Nu a fost cine stie ce amuzament dar am ras de chestia aia eu sa stau pe jos de oboseala si mama sa creada ca am murit sau cine stie ce.Dar problema e ca mi-a si facut morala tipica dupa asta