| Albinuțăă a întrebat:

Ceva statusur despre tigari?;;] funda pentru cele mai multe!love struck

Răspuns Câştigător
| mihamihaela1234 a răspuns:

Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint.

Ţigările şi cafeaua. Prieteni buni ai alcoolistului.

Ţine minte, dacă fumezi după ce faci sex inseamnă că il faci prea repede.

" DND… fumez un pachet de tigari! "
Semne ca fumezi prea mult:
1. Ultima oara ti-ai simtit degetele de la picioare in 1972

2.Biroul tau are in dotare un automat de tigari

3.La intrebarea "care este capitala Americii?" raspunsul tau este "Marlboro"

4. Tigarea de "dupa" iti este mai importanta decat sexul "dinainte"

5.Sotia ta doarme cu dopuri de cera in urechi pentru a nu mai auzi tusea ta tabagica

6. Un fum tras in plamani este mai erotic pentru tine decat un sarut

7.Ca si lampa de birou ai un far de ceata

8.Industria tutunului scoate pentru tine o marca speciala de tigari

9.Plamanii tai joaca rolul principal in filmul "Gaura neagra"

10.Arati asa de rau si slabit incat un calator din autobuz aflat intr-un scaun cu rotile iti cedeaza locul

E uşor să te laşi de fumat. Am făcut-o de sute de ori.

(̅_̅_̅_̅(̲̲̲̲̲̅̅̅̅̅̅(̅̅_̅_̅_̲̲̲̅̅̅̅̅̅ ̲̅̅_̅_̅_̅_̅()
Nu incurajez fumatul, asa ca folositi tigara electronica pentru a scapa de el.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cred ca in Anexa la Legea nr. 349/2002, aici: http://www.dreptonline.ro/legislatie/legea_prevenirii_tutunului.php gasesti unele interesante (anexa este chiar la sfarsitul legii). Fara tutun si numai bine!

| miauu a răspuns:

Ţigara se stinge, ceasul se culcă, trenul şuieră iritant.Veşnicie.Sunt un copil. mă zbat în sentimente de adolescent.

Plamanul cere nicotina,
ficatul cere alcool,
iubirea cere lumina...

| emilie_8883 a răspuns:

Am vazut un status la un tip. laughing
NU fuma marijuana! dc? pentru ca cocaina ucide!smug