| չﻨгﻪรէﻨĸ a întrebat:

Ceva statusuri dragute despre prietenie?

3 răspunsuri:
| RA94 a răspuns:

Gasesti aici cateva statusuri cu pretenie http://metomo5.com/710/

| mirelle a răspuns:

¤"Orice ar fi,voi fi aici mereu, ştii bine te poţi baza, ai sprijinul meu. "
¤"Un adevărat prieten este cel care îţi ţine mâna şi îţi atinge sufletul."
¤" Un prieten adevărat e acela care îţi acceptă trecutul, te sprijină în prezent şi te încurajează în viitor."
¤Acum, am nevoie de cineva care să fie alături de mine cu o vorbă bună...
¤Uneori e greu să treci singură prin toate chestiile, și să ții totul în tine pentru că ți-ai pierdut încrederea în toți
¤Un prieten adevărat îţi corectează greşelile, nu le laudă. Acel prieten rămâne lângă tine toată viaţa…
¤Îmi aduc aminte de vara ce-a trecut, cu prietenii mei seară de seară-am petrecut. Nu în cluburi sus pe cuburi, şi pe bănci de pe la blocuri. Mâncam seminţe şi-ascultam muzica tare, şi ne rugau vecinii să le dăm ascultare. Să nu mai ţipăm şi să stăm cuminţi, dar noi tot mai tare zbieram, prietene, te simţi?

| Dolwee a răspuns:

Prietenia e ca o carte.Iti ia 5 secunde sa o arzi, dar iti ia 5 ani sa o scrii big grin