| luci12nf a întrebat:

Chiar daca a trecut 1 Aprilie eu consider luna Aprilie luna pacalelilor adica aproape toata luna trebuie sa fac glume si alte chesti. Intrebarea este: Vreau cea mai tare farsa! Funda
Merge si gluma etc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ce rost mai are să mai faci farse când a trecut 1 aprilie...
http://1-aprilie-ziua-pacalelilor.blogspot.ro/p/idei-pentru-farse.html
Te pup!

| luci12nf explică (pentru anonim_4396):

Are! sunt genu de baiat care face glume cu gramada

7 răspunsuri:
| standianaflorentina a răspuns:

Daca ii faci cuiva din casa ai putea sa faci farsa cu galeata la usa umpluta cu ce vrei (gasesti pe net tutoriale) sau daca ii faci cuiva de afara poti sa incerci daca ai si tupeu ceva gen remi quilar (nu stiu daca exact asa se scrie...) il gasesti pe youtube scrii remi si acolo ai la farse de toate felurile! Succes!

| luci12nf explică:

Astea sunt vechi... altceva

| luci12nf explică:

Stiam si de aia am zis! e tampita

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ei bine...iti dau un site! Este amuzant http://www.umor.ro/farse.php
Si chiar am folosit acest site! Bafta! (funda?)

| vampir004 a răspuns:

Pai,pui o piedica sau faci ceva mai usor casa nici sa se supere acea persoana sau faci farsa la telefonhappy