| Mangustă a întrebat:

Chiar daca mai e o zi! ...Ati facut ceva notabil vara asta sau pana si gravidele au fost mai active ca voi?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Adrianetc a răspuns:

Daca esti independent dpdv financiar. poti face cam orice, am 16 ani, un job nu prea am cum sa gasesc deci ...citesc Biblia, un jogging, pe afara cu prietenii,. urasc rutina.

| xBya a răspuns:

Sunt o pierde-vara la propriu!

| stpu a răspuns:

Lucruri importante: am citit si am scris.
In rest am pierdut vremea si vara, si ma simt naspa pentru chestia asta. As fi putut munci, dar pe urma cine se mai trezea la ora 16? laughing

| Indestructible a răspuns:

Neh, n-am făcut nimic special în această vară. M-am simţit bine şi m-am relaxat. Am făcut ce am avut eu chef.
Trebuia neapărat să fac ceva notabil? Nu.

| dydydeea a răspuns:

Cel mai important am citit vreo 5 carti si am udat niste ''rahat-uri'' de flori ( in fiecare zi - ce enervant x-( x-( x-( ).Nu prea e mare lucru

| nice67 a răspuns:

Sa inteleg ca si tu ai facut ceva 'notabil'=nimic? laughing

| Ana235 a răspuns:

Pai eu am fost gravida vara asta!

| nachofriends a răspuns:

Prajitorul de paine al prietenelei mele a facut chestii mai tari vara asta.