| mika a întrebat:

Cine a castigat aseara "miss fata de la tara" (prima tv) sau pot vedea si eu undeva un link ceva?big grin fundita

Răspuns Câştigător
| Iuliaana a răspuns:

Flori iar Raveicuta a pierdut cu un procent de 33% fata de Maria cu 67%' happy

7 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Flori Bădița este câştigătoarea concursului "Miss fata de la țară", în timp ce restul concurentelor au primit premii ce constau în apariții în diferite reviste, iar Andreea a primit premiul de popularitate, în valoare de 1700 lei.

| Iuliaana a răspuns:

Multumesc pentru fundawinking

| Ramona_5995 a răspuns:

Buna.
Flori a castigat.
Procentajele dintre Maria si Raveicuta au fost de 67, respectiv 33 %.

| eusefu a răspuns:

Flori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apache andreea a primit un premiu de 1700 de euro nu de leitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Floriii a castigat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe you tube