| BiaBubulina a întrebat:

Cine a creat injuraturile?

Răspuns Câştigător
| ChickSWhisper a răspuns:

Homo sapiens sapiens.
Stii tipu ala cu buzdugan, fara papuci si haine, fara dinti si cu mult par.
Cred ca inainte a fost gestul cu aratatul maciucii, pe urma cand a aparut vorbirea articulata, s-a mers pe principiul cine-i mai aproape ala o primeste, este valabil si in ziua de azi, dar cred ca o sa revenim si la prima forma.

5 răspunsuri:
| MeoKidu a răspuns:

Hi!
Cu siguranţă noi, oamenii. Asta din cauza urei, supărării, nervilor, etc
Bye!

| sasljllaf a răspuns:

Injuraturile s-au creat in timp de catre oameni.Toate cele bune!

| Cineva3 a răspuns:

Noi!

| JustMeCata a răspuns:

Bin laden. laughing

| Biancaify a răspuns:

Normal ca oameniilaughing)