| rrssaa a întrebat:

Cine a vazut filmul Charlie si fabrica de ciocolata? Doresc sa-l inchiriez sa ma uit la el cu niste prieteni si vreau sa stiu cum este. Funda daca este adevarat ce ziceti!

Răspuns Câştigător
| HermioneLove a răspuns:

Salut! Da eu am vazut filmul si am si citit cartea! deci este superb filmul! love struck incepe cu prezentarea lui Charlie un baiat sarac care locuieste cu cei 4 bunici ai sai si parintii sai! Apoi se spune despre 5 bilete norocoase care ii va duce pe cei 5 copii care le nimeresc in minunata fabrica a domnului Wonka si acolo intalnesc o gramada de chestii superbe!love struck facute din dulciuri! si Charlie se aflta printre cei 5 norocosi! Insa el spre deosebire de restul copiilor este cuminte nu creeaza probleme! la sfarsit el ajunge sa primeasca fabrica Domnului Wonka! :O se muta impreuna cu familia lui in fabrica! poti sa iei si carte este scrisa de Roald Dahl(unul dintre autorii mei preferati)deci filmul merita sa te uiti la el! SFAT:daca iti plac dulciurile ar fi bine sa ai la tine caci probabil o sa ti se faca pofta! laughing
te roog funda? si da este adevarat ai sa vezi eu ti-am spus pe scurt ce se intampla te las pe tine sa descoperi restul! funda pls? puppy dog eyes (e si foarte haios)

5 răspunsuri:
| yourgirl a răspuns:

E super filmul. cel mai reusit pe care l-am privit.ti-l recomand :*

| yourgirl a răspuns:

Mai ales la sfirsit cind charlie si familia lui isi muta casa in fabrica de ciocolata..shi in special mi-a placut ceea ce s-a intimplat cu fiecare copil..mai ales fata cu guma de mestecat :p

| pisy_5459 a răspuns:

E super, ti-l recomand

| RamooNebunik a răspuns:

Il stiu pe derost deci l-am facut la scoala de o mie de ori la tv o fost d multe ori da ii super love struck ii cam d copii mici da ii bestial love struck merita vazut happy

| HermioneLove a răspuns:

Mersi de fundita!big grin