| maryse_9270 a întrebat:

Cine a vazut filmul interview with the vampire (interviu cu un vampir), daca l-ati vazut spuneti-mi ce parere aveti despre el si scena preferata...happy
Apropo, este interview with the vampire duminica asta mai precis poimaine la ora 22:00 pe TCM

Răspuns Câştigător
| Adryana a răspuns:

Scena mea preferata este cea in care spune ca si vampirii plang o data sau de doua ori in eternitatea lor. Sa te uiti daca nu l-ai vazut. Este dragutzel.

1 răspuns:
| maryse_9270 explică:

A, ba da l-am vazut si chiar de multe ori o sa va uitati duminica la el?