| dydydeea a întrebat:

Cine are chef de vorba? Sunt foarte plictisita!

5 răspunsuri:
| Danielbc a răspuns:

Eu am chef de vorba.how you doing?(stii celebra intrebare al lui joey din friendslaughing)

| dydydeea explică (pentru Danielbc):

Pai eu m-am referit cine are chef de vorba, nu de glume! laughing rolling on the floor

| dydydeea explică:

Pai eu am spus cine are chef de vorba nu de glume! laughing rolling on the floor

| Danielbc a răspuns (pentru dydydeea):

laughingpai asta nu e vorba? ce glumesc prin semne?laughing)despre ce ai vrea sa vorbim? vorbim despre politica?(stai ca de abia am mancat, vrei sa vorbim despre love? mi se mai spune si doctor love(poti sa suni la 89 89 ...stai ca nu asta e nrlaughing)ma mir cum nu iti e,, rusine''nu ne inviti la un suc(cu aroma de tuborg)nu ne pupi(pe obraz de ce gandesti la prostii?)si te astepti sa vorbim?laughingacum serios vorbind despre ce ai dori sa discutam? dar repede ca vreau sa ma joc.ups. vroiam sa zic...sa spui repede pentru ca vreau sa ma uit la un documentar si sa citesc o..cartelaughing

| ctaly a răspuns:

Eu am chef, te mai droghezi?