| pol13 a întrebat:

Cine are cont pe goleador? eu am dat sa fac da nu mi-a venit parolacrying Imi da cineva un cont si parola ca vreau sa vad cum e? pls mult

16 răspunsuri:
| fzcsm a răspuns:

Frate, eu ma cont pe goleador, dar nu ti-l dau. Dar probabil stiu dc n- ai primit:trebuie sa dai orice alt mail in afara de yahoo.Incearca cu gmail si sa vezi ca iti va veni repede!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu amavut un cont la goleador dar mi-a schimbat-o unu si am vrut sa-mi fac alt cont dar nu mi-a venit parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog spuneti-mi dc nu imi vine parola pe goleador?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai vreau sieu si nici mie nu imi da parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine imi da si mie cont pls ca nu vine parola de la goleador pe email?crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma chinui si nu pot am dat si cu gmail da nu mi-a trimis plz sa-mi faca si mie cine un cont id meu mada. 2994

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merge frate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu veau chiar daca sunt fata sunt fasionata de jocuri extreme sport masini si altele si nici mie nu mi-a venit parola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing si mie mise intampla la fellaughing

| angelyonellove a răspuns:

Nu am si eu vreau off! nu stiu cu gmail hotmail imi faci unu fzcsm? te rog si id meu dacami faci sa mi-l dai ronaldo_fotbalistu_55

| alpar987 a răspuns:

Imi dati si mie un cont pe goleador ca nu stiu sa-mi faccrying plz sa ma joc si eu

| gabi22 a răspuns:

Cine il face cont la goleador

| madalin1515 a răspuns:

Si eu incerc da nu merge am incercat si cu gmail dar debeaba va rog faceti-mi si mie un cont id meu mada. 2994

| dalad a răspuns:

Si eu am pati la fel