| Diascumpika a întrebat:

Cine are cont pe pixie hollow de member ca daca vrea sa facem schimb eu am un cont de member pe un an si le dau si funda de fiecare data cand raspunde la intr

9 răspunsuri:
| AmyGrigoriu a răspuns:

Bine iti dau contul meu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un cont cu membru pe o luna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau sa nu fie member doar daca vr nu va oblig!sad dar va rog vb pe mess vil dau si apoi voi mi-l dati facem schimb! va rog! sau daca nu vreti treaba voastra. P.S. Raspundeti exact cand trimit acest mesaj! dau FUNDA daca imi dati si eu dau!:*:*

| Bluegrayy a răspuns:

Cine imi da si mie un cont de membru va roog? sad [ macar sa fie membru pentru o luna] sad dati add: diana08ph [id mess]

| Roxy_5021 a răspuns:

Cine are un cod pentru "Membership Card"? Acela cu 16dgs! Va rog sa ma ajutati! Vreau si eu sa fiu membru.

| Gwen_4080 a răspuns:

Plz
imi da si mie cineva un nr de card de membru sau un cont de membru? plz!

| jdjjfd a răspuns:

Cine vrea sa i dau contul meu de pixie hollow member lv 19 sa imi dea si mie unu pe ID meu de mess: alexiacorinuta321 astept!

| PixieFairy a răspuns:

Ti-l dau eu! dar damil si u! yasminihpp utilizatorul si parola iepurasuldepaste!

| Prettycioco a răspuns:

Vrei contul meu? o sa ramai uimita! sa vezi ce frumoasa e daisy! mil dai u p-al tau!? ca si eu sunt membru! care e numele de utilizator? til daau pal meu dupa c mil dai u pal tau
astept!