| anonim_4396 a întrebat:

Cine are cunostinte generale de HTML sa ma contacteze.cine stie, poate vom lucra bine impreuna!
ps nu vreau sa fac cunostinta cu experti in acest domeniu eu sunt incepator! doar in timpul liber ma ocup cu asa ceva

2 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Eu cunosc limbajul HTML, si numai acest limbaj pentru moment! daca vrei sa-ti faci un website calumea iti recomand sa inveti si limbajul Java si PHP.

Limbajul HTML a fost folosit cu multi ani in urma pentru website-uri, la ora actuala sunt foarte putine site-uri care functioneaza doar pe HTML.

| overxaren a răspuns:

Un site nu poate functiona pe html, html e limbaj de, descriere happy descrie clientului http ( fiind browserul tau ) continutul unei pagini web prin tagurile lui!
in concluzie. site in html nu exista!
best regards overxaren
pwnthecode.com
overxaren@yahoo.com // @gmail.com