| AnemonaP a întrebat:

Cine are iphone 5? Sunteti multumiti de el? Ce va place si ce nu va place la el? As vrea sa-mi cumpar si eu.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Conteaza daca tie iti place si ti l permiti. asa daca intrebi pe net ai sa auzi 1000 de pareri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am, are fratele meu, si e foarte tare, acuma, depinde cum ti-l cumperi, ca daca il cumperi de la SH poate sa aiba diverse probleme, dar in general e misto

| CartofiorDulce a răspuns:

Mai bine iti iei un Samsung...

| Rektsona a răspuns:

Eu t-as propune sa-ti iei un Samsung Galaxy Note 3 are 3 giga RAM si e cu 1400 de lei mai ieftin... deci are si o camera de 13 megapixeli cam nu are rost sa-ti-l iei... Funda?

| Melany8 a răspuns:

Eu am avut unul din păcate a ținut numai 2 luni, era destul de bun dar un detaliu din gaura pentru încărcător se clătina l-am dus la reparație și l-am reparat big grin
Peste 2 luni detaliu acela iar se clătina și l-am vîndut pe detalii cu 25% din prețul lui
Tu daca vrei ia-ți unul poate îți va ține mai mult

| Anabaell a răspuns:

Da eu am :* e bun dar eu nu am obs foarte multe diferente intre 4/4S si 5 :* decat ca 5 e mai mare, poti face mai multe cu ele merge mult mai bine mai clara imagina si ff rezistibil eu l-am scapat in apa de 4 ori si nu are nimic :* merge tachiul perfect el ca stare e bun in el nu a intrat apa etc... :* nu am niciun lucru de rau despre el :* fundita? puppy dog eyes