| Pixxie00 a întrebat:

Cine are niste idei originale de inventii imposibile care ne-ar face viata mai usoara? Ca de exemplu: masina timpului. Dar vreau sa spuneti ceva nemai auzit! FUNDAA

5 răspunsuri:
| Aleqa a răspuns:

As inventa un robot care ar scoate ura din orice om, si i-ar baga iubire si atentie! Fara batai de joc.

Răspuns utilizator avertizat
| Aleqa a răspuns (pentru Pixxie00):

E doar o poza. o.o

| Accero a răspuns:

O arma de exterminat raul din oameni laughing, asta ar face o viata mai usora.

| vnp a răspuns:

Stam acas, bem bere, dam in cap si nu ne ascultam femeia sau o dam afar din casa... cam asta ne-ar face viata mai frumoasa. Geniala inventie nu? laughing