| Username191013 a întrebat:

Cine are tumblr? Al meu este acesta >- http://supergirld.tumblr.com

Follow me, follow you back :)

2 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Serios? Dacă-ţi dau "falău" îţi contribui la ceva? Pozele alea pe care le-ai pus sunt de căcat, ca de obicei. Nu mă impresionează cu nimic. Aşa că nu mai aştepta tu ca cineva să te sărute-n găoz pentru că ai gusturi "bune" când vine vorba de poze. Şi nu, n-am tumblr, nu stau să-mi pierd vremea pe site-uri gen weheartit. Ce-s cu atâtea căcaturi? Dacă nu ai cont pe tumblr, sprâncene trasate cu creion maro, botine din alea de ciobancă cu imprimeu leopardic (cică imprimeu...), ochelari cu ramă neagră/violet nu eşti fată? Mda, am deviat puţin.

| Username191013 explică (pentru Crucified):

Apreciez parerea ta, dar data viitoare tine-o pentru tine. Multumesc!