| anonim_4396 a întrebat:

Cine are un cont de farmerama pe care nu il mai foloseste sau vrea sa il dea? puppy dog eyes
Funda.

Răspuns Câştigător
| suităr a răspuns:

Am eu! ID: olimpia. 1234 Parola: Puscasil(dupa ce primesti raspunsul sterge intrebareapuppy dog eyes)

| suităr a răspuns (pentru suităr):

Acum sterge intrebarea pliiiizzzzzzzz...sa nu-mi ia altu contulsad

| Mentăăăăăă a răspuns (pentru suităr):

Sterg acum! dau mesaj sa o stearga un admin pentru ca nu am voie sa o sterg eu

| suităr a răspuns (pentru Mentăăăăăă):

Ba da.Te loghezi si sc mai jos cu portocaliu "intrebarile mele"dai clik si la intrebarea asta scrie sterge.Dai acolo

| Mentăăăăăă a răspuns (pentru suităr):

Ok mersi acum sterg