| ovidiu97 a întrebat:

Cine ati fi vrut sa castige Romanii au talent?

27 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Sincer narcis iustin ...sau valentin!

| whatevernvm a răspuns:

Narcis Iustinhappy

| ioanaioana a răspuns:

Eu sunt bucuroasa ca a castigat adrian tutu-pentru ca merita-are niste versuri superbe si un mesaj foarte bun pentru ceilalti

| Deea a răspuns:

Dinu Valentin

| PeStraziGoale a răspuns:

Domnul Beatboxlaughing

| Cåpåċεl a răspuns:

Cosmin Agache love struck

| OnutsaXD a răspuns:

Narcis Iustin Ianau, el are un talent extrem de rar, are o voce extraordinara.

| DaNiElA_8352 a răspuns:

Adrian tutu

| Raluca27 a răspuns:

Valentin dinu

| iuddavali a răspuns:

As fi vrut sa castige Bodan Ota, daca participa la noi. insa a participat la norvegieni, pentru ca ei chiar apreciaza frumosul si talentul http://www.semneletimpului.ro/......-3213.html

| 2hard4u a răspuns:

Țuțu Adrian e cel mai tare român

| loryna a răspuns:

Eu as fi vrut sa castige Narcis Iustin Ianau este singurul care merita cu adevarat, si mai era si Rebeca. Amandoi au o voce superba.

| MariaaDrb a răspuns:

Nu zic ca nu merita TutU Adrian sa castige dar, mai bun mi s-a parut mie ca a fost Narcis! eu ala as fi vrut sa castige!

| dyadyanadya a răspuns:

Adrian tutu

| xDoiObrăjori a răspuns:

Sincer nu stiu! crying

| alina0 a răspuns:

Intr-adevar povestea lui Adrian Tutu m-a impresionat si pe mine si el are talent si transmite ceva prin piesele lui...dar intotdeauna exista un dar cred ca Narcis sau Dinu valentim meritau primele locuri sunt constienta de faptul ca Adrian are nevoie de acesti bani dar eu sunt de parere ca trebuia sa fie 50% decizia juriului si 50% a publicului... Oricum toti trei sunt taalentati! Felicitari tuturor! in special lui Adrian Tutu pentru ca el este CASTIGATORUL!

| ovidiu97 explică:

Eu spun ca nascis merita

| Alexutza98 a răspuns:

Andrian Tutu :X

| xdeex a răspuns:

Adrian Tutu.Ma bucur ca a castigat happy

| marius7tree a răspuns:

Tutu Adrian! Eu prima data l-am vazut la preselectii si mi-a placut... faptul ca el nu are parintinu mi-a influentat deloc decizia.Acum fiecare cu parerile lui...

| Alinutza_8819 a răspuns:

Ma Bucur ca a castigat Tutu Adrian chiar merita :X:X

| lorena283 a răspuns:

Adrian Tutu

| andaaa a răspuns:

Cine am vrut a si castigat:X

| cryaualamik a răspuns:

Narcis Iustin happy a cantat forte frumos si chiar a avut talent big grin

| andra_7337 a răspuns:

Adrian tutu

| andra_7337 a răspuns:

La romini au talent a cistigat adrian tutu

| Bianca_4632 a răspuns:

Eu zic ca e corect ca a castigat Adrian. El a dovedit ca e mandru ca este roman. Pana la urma, cam asta e scopul concursului. Sa dovedesti ca esti un adevarat roman. Concursul nu se numeste " Dansatorii au talent ", "Cantaretii au talent" s.a.m.d. ca sa castige ceilalti, indiferent de talentul exceptional pe care il au. Unii zic ca l-au ales pentru ca nu are parinti. - posibil. Dar e mult mai posibil sa-l fi ales pentru mandria ca este roman. L-au ales pentru versurile lui, mai ales. Pentru ca daca era o melodie obisnuita, ar fi castigat Valentin Dinu, fiindca si el are o voce buna. Dar versurile erau si in engleza, nu dovedea nimic. La fel si cu Cristina & Alina. Si multi alti. La inceput si eu tineam cu Rebeca sau cu Iustin, chiar si cu Ballance. Dar mi-am schimbat parerea. Faptul ca stii sa canti, sa dansezi etc nu dovedeste ca esti roman. Aproape oricine ar putea asta, cu multe antrenamene, bineinteles. Asta este parerea mea.